השכרת שולחנות

אירועים שונים זה מזה בהרבה פרמטרים, אבל אם יש משהו משותף לכל האירועים באשר הם הוא זה – כולם זקוקים לשולחנות. ההבדל? לא כל שולחן מתאים לכל אירוע; שולחנות משתנים זה מזה בצורה שלהם, בגודל, בחומרים מהם הם עשויים וכדומה. לשולחנות יש יותר השפעה ממה שאנחנו חושבים על אופי האירוע, על הטון שלו ועל הדרך בה האורחים יתקשרו, ולכן כאשר חושבים על השכרת ציוד לאירועים יש לקחת בחשבון את סוג השולחן המתאים לאירוע שלנו. 

המאמר הבא יבהיר מהם הסוגים השונים של השכרת שולחנות לאירועים, ואיזה הכי מתאים לאירוע שלכם. את כל השולחנות תוכלו לשכור מחברת "אבני – השכרת ציוד לאירועים", שמספקת שולחנות נקיים, איכותיים ועמידים לכל הצרכים השונים.

  1.  השכרת שולחנות עגולים
  2. השכרת שולחנות קוקטייל
  3. השכרת שולחנות פיקניק/שולחנות נמוכים
  4. השכרת שולחנות מלבניים

השכרת שולחנות עגולים

האופציה הראשונה להשכרת שולחנות לאירועים היא השולחנות העגולים. שולחנות עגולים מתאימים כאשר אנו רוצים שכל האורחים יתקשרו זה עם זה בקלות, שכן בשולחנות כאלו כל האורחים רואים אחד את השנייה בקלות, אין היררכיה ומתאפשרת תקשורת חופשית בין כולם. שולחנות עגולים אפשר למצוא בגדלים קטנים עד גדולים, ומחומרים שונים (פלסטיק לאירועים פשוטים, עץ לבן לאירועים מכובדים וכדומה). שולחנות עגולים מתאימים לרוב לאירועים רשמיים כמו חתונות, כנסים, אירועי חברה וארוחות ערב רשמיות, ובאירועים בהם לכל אחד יש את המקום המסומן שלו.

השכרת שולחנות קוקטייל/שולחנות בר

שולחנות קוקטייל הם שולחנות גבוהים וקטנים. לרוב הם יהיו עגולים, אך אפשר למצוא גם שולחנות קוקטייל מרובעים. שולחנות קוקטיילים מתאימים לשני סוגי אירועים:

  • אירועי נ"טוורקינג" – בראש ובראשונה, הם מתאימים לאירועים עסקיים בסגנון "נטוורקינג", כאשר המטרה היא להסתובב בין האנשים, ליצור שיחות חולין שיביאו לקשרים עסקיים או ליצור גיבוש בין עובדי החברה. באירועים כאלו לרוב לא מוגשת ארוחת ערב, אלא מתאבנים ומנות ראשונות לצד שתייה אלכוהולית או קלה. השולחנות מפוזרים ברחבי האירוע, ומאפשרים לאנשים להסתובב בין שולחן לשולחן וליצור שיחות וקשרים.
  • קבלת פנים – אופציה נוספת לשימוש בשולחנות קוקטייל היא בקבלת הפנים של אירוע רשמי, כמו כנס או חתונה. במהלך קבלת הפנים מוגשים מתאבנים ושתיה והאורחים יכולים להסתובב בין שולחן לשולחן טרם הישיבה לארוחת הערב.

השכרת שולחנות פיקניק/שולחנות נמוכים

השכרת שולחנות פיקניק מתאימה לאירועים שמתקיימים בטבע, כמו ביער או על חוף הים. שולחנות פיקניק יכולים להיות השולחנות שאנחנו מכירים מהפארקים השונים, או שולחנות מרובעים נמוכים; לרוב הם עשויים מעץ אך ניתן לשכור גם שולחנות מפלסטיק. השולחנות האלו מתאימים לאירועים פשוטים וקלילים, כמו אירוע משפחתי עם מנגל בטבע, אירועי חברה קלילים בים וכל אירוע בו רוצים לשמור על אווירה פשוטה, חברתית וקלילה. 

השכרת שולחנות מלבניים

אופציה אחרונה להשכרת שולחנות לאירועים היא השכרת שולחנות מלבניים סטנדרטים. שולחנות מלבניים מגיעים בגדלים שונים – משולחן קטן ל4-6 אנשים ועד שולחנות ארוכים ומרובי מושבים. שולחנות מלבניים הם שולחנות "היררכיים", כלומר יש אדם שיושב בראש השולחן, ולא כולם רואים את כולם (בניגוד לשולחנות עגולים). שולחנות מלבניים מתאימים למרבית האירועים, מאירועים פשוטים ועד אירועים יוקרתיים, כאשר החומר ממנו עשוי השולחן משפיע על ההתאמה לאירוע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print