השכרת פינות ישיבה

פינות ישיבה הן חלק חשוב בכל אירוע. הן משפיעות רבות על הנוחות, וכן יש להן השפעה מכרעת על האווירה – אירוע עם כיסאות בר גבוהים הוא בעל "וייב" שונה מאירוע עם מחצלת ופופים, ולכן גם האווירה בו תהיה אחרת. כאשר אתם בוחרים חברה להשכרת ציוד, וודאו שאתם בוחרים בחברה שמספקת השכרת פינות ישיבה לאירועים בסגנון שאתם מחפשים. חשוב לקחת בחשבון גם פרמטרים אחרים, כמו גודל פינות הישיבה והאם יגיעו אנשים מבוגרים רבים (לעומת צעירים).

הכתבה הבאה תציג את האפשרויות העיקריות, מפינות ישיבה קלאסיות ויוקרתיות ועד פינות ישיבה בסגנון "זולה". לפני שאתם שוכרים פינות ישיבה, כדאי להתייעץ עם חברת השכרת ציוד מקצועית שתדע לייעץ בהתאם לסגנון האירוע.

  1. השכרת פינות ישיבה לאירועים רשמיים
  2. השכרת פינות ישיבה לאירועי שאנטי
  3. השכרת פינות ישיבה לאירועים בחוף

השכרת פינות ישיבה לאירועים רשמיים

לאירועים רשמיים כמו חתונות, כנסים, אירועי חברה וכדומה, כדאי להצטייד בפינות ישיבה קלאסיות וסטנדרטיות, שיעניקו לאירוע טאץ' אלגנטי ויוקרתי. ישנן שתי אפשרויות עיקריות לפינות ישיבה כאלו:

  • פינות בר – שולחנות וכסאות בר גבוהים מתאימים לאירועים רשמיים, מכובדים ויוקרתיים, ובדרך כלל נתקל בהם בקבלת הפנים. הפינות האלו יכולות להתאים לחתונה או לאירועי חברה, וכן לאירועי נטוורקינג.
  • ספות עץ – אופציה שניה היא ספות/ספסלי עץ המרופדים בכריות נוחות. מערכת ישיבה כזו מתאימה לאירועים פחות רשמיים, אך עדיין מכובדים – כמו חתונות. תוכלו לבחור בין ספסלים מעץ לבן עם כריות לבנות צחורות וקלאסיות, או להזריק קצת צבע באמצעות כריות צבעוניות או ספסלים קלועים בעץ, שנותנים אווירה טבעית יותר.

השכרת פינות ישיבה לאירועי שאנטי

אם אתם עורכים אירוע בטבע ומחפשים אווירה רגועה וקלילה, אתם כנראה מחפשים אחר פינות ישיבה יותר נוחות, גמישות וצבעוניות, כאלו שיגרמו לנו להרגיש מיד בנוח. פינות ישיבה כאלו זוכות לשמות שונים – פינת שאנטי, פינת זולה או פינה "בדואית", אבל כולם מדברים על אותו הדבר, פינות המורכבות ממחצלות, פופים, כריות צבעוניות, ספסלי עץ וערסלים.

פינות בסגנון הזה מיד יוצרות אווירה קלילה ונוחה, ולכן מתאימות לאירועי גיבוש, אירועים בטבע, מפגשים חברתיים ומשפחתיים ואפילו חתונות שרוצות ללכת על כיוון טבעי יותר. כדאי לשים לב שמדובר על ישיבה על הקרקע, ולכן אם מגיעים מבוגרים רבים לאירוע כזה, אולי כדאי להצטייד גם בפינות ישיבה סטנדרטיות.

השכרת פינות ישיבה לאירועים בחוף

האופציה השלישית היא אירועים שנערכים בחוף הים. אירועים כאלו גם כן יכולים להיות מגוונים מאוד – מחתונה ומסיבת רווקות/רווקים ועד אירועים משפחתיים, אירועי גיבוש לחברה, מסיבות חוף וכדומה. במקרה של אירועי חוף כדאי להצטייד בפינות ישיבה הכוללות מחצלות, שמשיות שיגנו מהשמש, כיסאות חוף ושולחנות קפה נמוכים.

אירוע בחוף משלב את שתי האופציות הקודמות, ולכן יש שני כיוונים שאפשר ללכת איתו:

  • אירוע "שאנטי", נינוח וקליל, שידרוש מכם להצטייד במחצלות ופופים
  • אירוע מכובד ויוקרתי, לו כדאי להתאים ספסלי עץ עם כריות לבנות, כיסאות בר וריהוט יוקרתי אך מותאם לים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print