השכרת פטריות חימום

כל עוד אתם לא עורכים אירוע בשיא החום – כמו חודשי יולי-אוגוסט – סביר להניח שתצטרכו להיעזר בפתרונות חימום. זאת כדי להימנע ממצבים בהם מזג האוויר הקריר תופס אתכם בהפתעה, בעיקר אם האירוע נערך בחוץ ובשעות הערב. 

לכן, כשאתם עורכים רשימת ציוד לאירועים, אל תשכחו להתחשב גם במזג האוויר ולהכניס לרשימה השכרת פטריות חימום לאירועים. פטריות חימום הן מפתרונות החימום הטובים ביותר שתמצאו היום!

 1. מה זו פטריית חימום?
 2. יתרונות של פטריית חימום
 3. פטריות גז או חשמל?
 4. פתרונות חימום נוספים

מה זו פטריית חימום?​

פטריות חימום הן גופי חימום ייחודיים, שקיבלו את שמם מהמראה שלהן, הבנוי מעמוד מוארך בסופו גוף חימום המזכיר מעט את צורת הפטרייה. הפופולריות של פטריות החימום נובעת מהחום שהן מפיצות, בעיקר עבור אלו שיושבים ממש תחתיהן, ועד כרדיוס של חמישה-עשרה מטרים סביבן. בנוסף, ניתן לווסת את עצמת החום הנובעת מהפטרייה בקלות ולהתאים אותה בדיוק למזג האוויר. ישנם שני סוגים נפוצים של פטריות חימום – פטריות שעובדות על גז וכאלו שעובדות על חשמל. פטריות נפוצות מאוד באירועים רשמיים כמו גם חתונות, שכן יש להן מראה אלגנטי וקלאסי שמשתלב נפלא באירוע רשמי. בנוסף, הן ניידות וקל להזיזן ממקום למקום בהתאם לצרכי האירוע.

יתרונות של פטריית חימום

יש כמה סיבות למה פטריות חימום הפכו לציוד שהוא כמעט חובה באירועים (שלא נערכים בקיץ, כמובן):

 • ניידות – פטריות חימום הן ניידות ואפשר להזיז אותן ממקום למקום, למקם אותן היכן שרוצים ולשנע אותן בקלות. 
 • שימוש חוץ ופנים – את פטריות החימום אפשר למקם בפנים וכן בחוץ, לפי הצורך. הן פועלות נפלא בכל התנאים ויוצרות בועת חימום אפקטיבית.
 • פתרון מעוצב – בניגוד לפתרונות חימום אחרים, פטריות חימום מוסיפות אלגנטיות וקלאסיות למקום. מדובר על כלי דקורטיבי עם סגנונות עיצוביים שונים, כך שהן יכולות להתאים לכל אירוע.
 • פתרון לא מייבש – כולנו יודעים שמזגן במצב חימום מייבש את האוויר וגורם לכאבי ראש, וכך גם פתרונות חימום אחרים. לעומתם, פטריית חימום לא מייבשת את האוויר – אלא רק מחממת אותו.

פטריות גז או חשמל?

יש שני סוגים של פטריות חימום שכאי להכיר – פטריות גז ופטריות חשמל.

 • פטריות גז –  בתוך כל פטריית גז נמצא בלון גז, שניתן להבעיר  באמצעות מערכת הצתה אלקטרונית וכן לווסת את רמת החום. התוצאה מזכירה מאוד להבה באח – חמימה, ביתית ומוארת. גז נחשב פתרון יעיל, מהיר ואיכותי. כמובן, ישנה הסכנה התמידית בעת שימוש בגז.
 • פטריות חשמל – פטריית חימום חשמלית עושה שימוש בחשמל על מנת לחמם את הסביבה – היא ממירה את האנרגיה החשמלית בחום. חשוב לוודא שישנם שקעים באזור, שכן פטרייה כזו זקוקה לחיבור חשמלי ישיר. מדובר על פיתרון מעט בטוח יותר, שכן אין שימוש בגז, אך הוא עלול איכות פחות.

פתרונות חימום נוספים

מעבר לפטריות חימום לאירועים, יש עוד כמה פתרונות חימום נוספים. הם פחות נפוצים אך עדיין יכולים לעשות עבודה טובה ולחמם את מקום האירוע:

 • תותח חום – תותח חום מיועד לחימום מתחמים גדולים במיוחד. תותחי חימום הם מכשירים ניידים, פועלים לרוב על סולר או גז ומחממים את החלל במהירות באמצעות הפצת אוויר חם. לתותחי חום מראה גס ובולט, ולכן הוא פחות אלגנטי מפטריית החימום. 
 • תנור אינפרא אדום – תנורי אינפרא אדום הם אופציה נוספת לחימום אירועים, שניתן לתלות על הקירות או להציב על עמודים. תנורים כאלו מפיצים חום באופן ישיר ומהיר ופועלים באמצעות  פליטת קרינת אינפרא אדום. החיסרון המרכזי שלהם שהם צורכים חשמל רב, והצבה של כמות גדולה שלהם עלולה אף להפיל את החשמל. לכן, הם יעילים בעיקר עבור חללים קטנים. 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print