השכרת מצננים/מאווררים

אם אתם עורכים אירוע בחוץ – כמו חתונת "שישי צהריים", אירועי חברה או אירועים משפחתיים – אסור לכם לשכוח להצטייד בפתרונות קירור. למזג האוויר השפעה מכרעת על האירוע, ובמדינה חמה כמו שלנו גם יום באמצע הסתיו יכול להתגלות כיום רותח, ולא נדבר בכלל על עונת הקיץ עצמה. השמש הלוהטת מסוגלת לשבש כל מסיבה, גם אם מדובר על אירוע יוקרתי עם הספקים הטובים ביותר בשוק, כך שעדיף לא לשחק עם הגורל.

ישנן שלוש אופציות עיקריות לקירור האירוע – מאווררים, מצננים ומערפלי מים. הכתבה הבאה תסקור את כל האופציות השונות, כך שתוכלו לבחור בדיוק מה שמתאים לכם ולאירוע שלכם.

  1. השכרת מאווררים לאירועים
  2. השכרת מצננים לאירועים
  3. השכרת מערפלי מים לאירועים

השכרת מאווררים לאירועים

כשמדברים על השכרת מאווררים לאירועים, לא מתכוונים למאווררים הקטנים שאנחנו מכירים מהבית ומקררים את החלל הקטן של החדר שלנו; מאווררים לאירועים הם מאווררים גדולים, תעשייתיים ועוצמתיים, שיכולים לקרר חללים גדולים בקלות ולהכניס אוויר קר למקום, בין אם בחוץ או בפנים. מאווררים לאירועים יעזרו לכם לקרר את המקום ולספק משבי רוח נעימים שיצליחו להתגבר על החום הלוהט.

מאווררים תעשייתיים מגיעים בגדלים שונים, עם מנועים חזקים, אלפי סיבובים לדקה ובגדלים של למעלה מ-25 אינץ'. חברת השכרה יכולה לדאוג להביא את המאווררים למקום האירוע, להתקין אותם בנקודות הטובות ביותר וכן לדאוג שיהיו נקיים ויעבדו כראוי. מאווררים קלים לתפעול, שכן הם מזכירים את המאווררים הביתיים – רק בעצמה גבוהה יותר.

חשוב לשכור מספר מאווררים בהתאם לגודל המקום ולמספר המוזמנים, כך שכולם יצליחו ליהנות מהם. מאוורר תעשייתי אחד יכול להספיק לכ-30 איש, אך כמובן כתלות בחלל. כדאי להתייעץ עם חברת השכרת ציוד לאירועים, שתוכל לספק לכם מניסיונה.

השכרת מצננים לאירועים

מצנני אוויר הם אופציה מצוינת נוספת לקירור, שיכולה להגיע במקום מאווררים או בנוסף להם. מדובר על מכשירים קטנים או בינוניים שמתחברים לחשמל ואפשר לפזר בפינות שונות. מצננים מתאימים בעיקר לאירועים שמתקיימים בחוץ, ויכולים לייצר אוויר בטמפרטורה של עד כ-12 מעלות פחות מהטמפרטורה שבחוץ!

המצננים עובדים בטכנולוגיה מיוחדת – אוויר חם נכנס למצננים מבחוץ, ויוצא כאוויר קר. זאת בזכות מיכל מים שמאפשר לקרר את האוויר. המצננים ניידים וקלים מאוד להתקנה, וכל הנדרש הוא למלא אותם במים. גם במקרה זה, חשוב להתאים את מספר המצננים לגודל האירוע ולמספר המוזמנים. מצנן אחד יכול להספיק לכ30-50 אנשים.

השכרת מערפלי מים לאירועים

מערפלי מים הם פתרון צינון קליל ונחמד לאירועים שמתקיימים בחוץ, ואינם רשמיים מדי. מערפלי מים הם למעשה מכשירים שמפריצים רסיסי מים לאוויר, וכך מרעננים את האורחים ואת האווירה. הם דומים בעיצובם ובגודלם למאוורר, אך מחובר להם מיכל מים. הם יכולים להתאים לחתונות, מסיבות בטבע ואירועים שנערכים במהלך היום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print