השכרת מפות ומפיות

למפות ומפיות שולחן (או במילים אחרות, מוצרי הטקסטיל) יש חשיבות גדולה באירוע שלנו, גם מעבר לפן הפרקטי הברור שלהן. פעמים רבות הן אלו שמוסיפות "זריקת צבע" לאירוע, ומשלימות את העיצוב של החלל. לכן, אין לקחת את הבחירה בהן בקלות ראש, וחשוב לעשות בחירה מושכלת שמתאימה לאווירה באירוע.

כשאתם בוחרים חברת השכרת ציוד לאירועים, בדקו את מגוון אפשרויות הטקסטיל שהחברה מציעה. חשוב לוודא שהמפיות והמפות מגיעות נקיות, בלי קרעים או פגמים, וממש "כמו חדש". כמובן, יש לוודא שהן מתאימות לגודל ובכמות לה אתם זקוקים.

רגע לפני שאתם פונים לחיפושים, איגדנו עבורכם כמה טיפים מצוינים לבחירת מפות ומפיות לאירוע.

השכרת מפות שולחן

כשמשכירים מפות שולחן לאירוע, יש כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון. העיקריים שבהם הם הגודל, הסגנון והחומר:

  • הצורה והגודל – דבר ראשון, אל תבחרו מפות לפני שאתם בוחרים שולחנות… הסיבה היא כמובן ברורה. ברגע שאתם יודעים את גודל השולחנות והצורה שלהם, רק אז תוכלו להתחיל בחיפושים אחר המפה המושלמת.
  • סגנון – סגנון המפה צריך להתאים לאופי האירוע. כך, למשל, לאירועים רשמיים, כמו כנסי חברה, כדאי לחשוב על עיצוב נקי; עבור מסיבות יום הולדת תוכלו להתפרע עם הצבעים ועם פטרנים ודוגמאות כתלות בנושא האירוע או בגיל, כמו מפות עם עיצוב נקודות, מפות מפוספסות ומפות בצבעים עזים, צעירים ומודרניים. מפות שולחן לחתונות צריכות להיות מכובדות, אך להתאים לאופי של הזוג ולאווירה, וכן לצבעים האחרים באירוע (אם הפרחים על השולחנות כחולים, כדאי להימנע ממפות צהובות, למשל).
  • חומר – מפות מגיעות במגוון חומרים, העיקריים שבהם הם פוליאסטר, סאטן ופשתן. הבחירה הסטנדרטית היא פוליאסטר. מדובר על בחירה זולה, יחסית, שמגיעה במגוון צבעים וגדלים, כך שסביר כי תמצאו מה שמתאים לכם. אם אתם מחפשים בחירה יוקרתית ואלגנטית יותר, אפשר ללכת על סאטן, שהוא יקר יותר אך איכותי. פשתן יעניק מראה כפרי ורך, ומתאים לאירועים בחוץ.  אם, לדוגמה, מדובר באירוע בו נוכחים ילדים רבים, כדאי אולי לבחור בחומר שקל לנקות מיד, כמו ניילון.

השכרת מפיות לאירועים

מפיות הן כמו מפות קטנות יותר, ולכן הן עונות על כל התנאים של הסעיף הקודם – רק בקטן. למפיות יש את השימוש הפונקציונלי שלהן (לנקות ידיים ופנים), אך יש להן גם תפקיד עיצובי מובהק במראה השולחן. כשאתם בוחרים מפיות לאירוע, חשוב שיתאימו למפה הגדולה, כדי לא ליצור ניגוד צבעים וכן סתירה בין הדוגמאות (מפיות מנוקדות ומפה עם פסים? פחות). מפיות יכולות להגיע בדוגמה חלקה בצבע אחיד, כאשר צבעי לבן וקרם הם הסטנדרטים והסולידיים ביותר. לעומת זאת, תוכלו גם ללכת לקיצון השני ולבחור במפיות צבעוניות (למשל, לאירוע בר/בת מצווה) או כאלו עם דוגמה רקומה ויוקרתית.

כדאי גם לשקול את הנראות של המפיות על השולחן. אולי תרצו לקפל אותה בצורה מסוימת (בסגנון אוריגמי), או דווקא לעטוף איתן את הסכו"ם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print