השכרת אוהלים וגזיבו

מארגנים אירוע בחוץ? בין אם מדובר באירוע חברה בטבע, בין אם יום הולדת לאבא בים ובין אם חתונה ביער באוויר הפתוח, חשוב מאוד להצטייד בפתרונות הצללה. לא משנה באיזה יום האירוע מתקיים, במדינה שלנו אף פעם אי אפשר לדעת – השרב יכול להגיע משום מקום, ובאותה נשימה גם הגשם או הרוחות יכולות להפתיע. לכן, כשעובדים על רשימת השכרת ציוד לאירועים, חשוב להכניס גם את ציוד ההצללה.

המאמר הבא יציג את פתרונות ההצללה המקובלים באירועים היום. את כולם תוכלו לשכור דרך "אבני – השכרת ציוד לאירועים", חברת השכרה מקצועית, אמינה ובטיחותית. 

  1. השכרת אוהלים לאירועים
  2. השכרת גזיבו לאירועים
  3. השכרת ציליות

השכרת אוהלים לאירועים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליפים את האולמות המסורתיים בשטחים מיוחדים, כמו יערות ושטחים פתוחים. אוהלים לאירועים הם אופציה מצוינת לאירועים שמתקיימים בחוץ ובימי הקיץ החמים או דווקא בימים הקרירים. היופי באוהלים הוא שהם מתאימים לכל עונות השנה ואפשר לצייד אותם באמצעי קירור או חימום; כך הם יעילים גם בימי הקיץ הלוהטים וגם בחורף המתעתע. אוהלים מאפשרים לנו שילוב מושלם בין חוץ לפנים באווירה כפרית וטבעית; הם יכולים להתאים גם לאירועים פשוטים וזורמים, כמו אירוע חברה קליל בטבע או בים, וגם לאירועים רשמיים, כמו למשל חתונה. 

ישנם כמה פרמטרים שכדאי להסתכל עליהם כאשר שוקלים השכרת אוהלים לאירועים:

  • גודל האוהל – אוהלים יכולים להתאים לאירועים אינטימיים וכן לאירועים רבי משתתפים. כך או כך, חשוב להתאים את גודל האוהל לכמות המוזמנים, כדי לא ליצור תחושה של אוהל גדול מדי או אוהל צפוף מדי.
  • סוג האוהל – ישנם כמה סוגים של השכרת אוהלים לאירועים. תוכלו לבחור באוהלים הנתמכים במוטות, ודורשים הטמעה באדמה, לעומת אוהלים עם מסגרת שניתן להציב על שטחים ישרים כמו אספלט; תוכלו לבחור באוהלים עם יריעות שקופות עם קירות זכוכית, שיוצרים אווירה רשמית ויוקרתית יותר, או אוהלים פשוטים עם קירות בד; לבסוף, ישנם גם אוהלים המיועדים לאחסון של ציוד בעת האירוע ולפי הצרכים השונים.
  • איכות האוהל – לא משנה באיזה אוהל אתם בוחרים, חשוב לשכור את האוהל מחברה מקצועית ואמינה, שמספקת אוהלים חזקים, עם פרופיל עבה והתקנה בטיחותית, כזה שלא יהווה סכנת קריסה.

השכרת גזיבו לאירועים

לעתים אנחנו לא מחפשים להשכיר אוהלים, אלא דווקא ציוד "קל" יותר שיעניק צל אך לא יהיה סגור ורשמי מדי. התשובה לזה היא הגזיבו. הגזיבו הוא כמו אוהל ללא קירות, או כמו שמשיה גדולה במיוחד. הוא מאפשר הצללה וקירוי נרחבים אך לא סוגר את המתחם. גזיבו מגיע בגדלים שונים, מגזיבו קטן שמתאים לכ10-15 אנשים, ועד גזיבו גדול ורחב שיכול להתאים למעל 100 איש. השכרת גזיבו לאירועים מתאימה לאנשים שעורכים אירוע בחוץ בחודשים החמים, ומחפשים דרך להצליל את האירוע אך עדיין לשמור על אווירה קאז'ואלית ולהנות מהכיף שבאירוע שמתקיים באוויר הפתוח. 

ישנם כמה יתרונות להשכרת גזיבו לאירועים: ראשית, הוא קל להתקנה; לרוב מדובר על גזיבו מתקפל שניתן להתקין בעצמינו (בעיקר אם הוא קטן) או להסתייע באנשי מקצוע, שיובילו את הגזיבו, יתקינו אותו ויפרקו אותו בסיום. יתרון נוסף של הגזיבו הוא המבנה שלו: הוא מורכב מבד נושם והמבנה כאמור פתוח, מה שיוצר מבנה נעים ומאוורר, שלא מכביד ומחמם. לבסוף, מדובר על פיתרון הצללה נוח ואלגנטי שמתאים גם לאירועים קלילים כמו יריד או פסטיבל וגם לחתונות ואירועים מכובדים. 

השכרת ציליות

מלבד פתרונות הצללה כמו גזיבו או אוהלים, ניתן להשכיר גם ציליות לאירועים. ציליה היא למעשה סוג של שמשיה, והיא עשויה מיריעת בד בגדלים משתנים (לפי בחירה) אשר מצלילה את השטח שתחתיה וחוסמת את קרני השמש. ציליה מרכיבים באמצעות בזנטים שתוקעים באדמה, עליהם פורסים את הבד. השכרת ציליות לאירועים היא פתרון הצללה זול, זמין ופשוט. הוא מתאים מאוד לאירועים משפחתיים בטבע וכן אירועים קלילים בים, ופחות מתאימה לאירועים רשמיים או יוקרתיים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print